Birlikte Çalışalım

Birlikte çalışarak,

 • Bildiğimiz gıdalar hakkında bilmediklerimizi keşfedelim, bilmediğimiz gıdalara şans verelim,
 • Vücudumuzun gereksinimlerini keşfedip, esas ihtiyacı olanı ona vererek enerji düzeyimizi arttıralım,
 • Aşırı yeme isteğimizin nedenlerini ortaya çıkartıp azaltalım,
 • İdeal kilomuza ulaşıp, ideal kilomuzu koruyalım,
 • Önümüze engel olan tüm olumsuz kalıp ve yargıların üzerinden birlikte geçelim,
 • İstediğimiz hayatı yaratmak için kendimize nasıl güvenirizi keşfedip, yol haritası oluşturalım; hedefler belirleyip birlikte kalıcı değişiklikler yaratalım…

Birlikte çalıştığımız her ay,

 • İki kez 1 saat 15 dakikalık seanslar,
 • Oturumlar arasında e-posta desteği,
 • Sağlıklı ve kolay hazırlanan yemek ve içecek tarifleri,
 • İstediğin diyet ve yaşam tarzı değişikliklerini yapmana yardımcı olmak için koçluk ve destek,
 • Beslenme bilgini artıracak basit ama bilgilendirici notlar,
 • Sürdürülebilir sağlık ve başarı için kişisel destek sağlıyor olacağım

Ne dediler?

Sizinle geçirdiğim üç ay içinde hem bedenim hem de ruhum hafifledi. 10 kilo farkın yaşam kalitemi bu kadar artıracağını hayal bile edemezdim. Çok teşekkür ederim.

Serhan

Yıllardır insülin direnci ve sonunda insülin iğnesiyle sonuçlanan bir tedavi süreci içerisindeydim, bir sürü hormon rahatsızları sonucu çeşitli ameliyatlar geçirdim. Bu tedavi sürecinde sağlığıma kavuşmak için kilo vermem gerekiyordu ve içtiğim ilaçlarla neredeyse mümkün bile değildi. İnatçı kilolar bir türlü gitmediği gibi artık benimde kendime olan inancım bitmişti… İremle çalışmaya başladığımız andan itibaren, insülin iğnesi hayatımdan gitti, bu nasıl bir özgürlüktür yaşayanlar bilir. Herkesin zor dediği veremezsin dediği 10 kilo 12 haftada gitti, sağlığım ve kendime olan inancım geri geldi. Şimdi daha güçlü adımlarla bana sağlıklı beslenmeyi öğreten bunu bir yaşam biçimi haline getirmeme yardımcı olan İreme sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsın…

Oya

İrem’le çalışmanın en sevdiğim tarafı, sorduğum en saçma soruları bile büyük bir sabırla ve uzun uzun anlatarak yanıtlaması ve her değerlendirme konuşmamız sırasında nasıl iyi gittiğim, nasıl başarılı olduğum ve nasıl harika göründüğüm konularına mutlaka zaman ayırması… Çünkü sağlıklı beslenme vücudumuz için olduğu kadar ruhumuz için de önemli 🙂

Ceylan

İrem’le çıktığım yolculuk son derece keyifli ve öğreticiydi. Yanlış yaptıklarım, asla değiştiremem dediğim alışkanlıklarım, hiçbir anında kendimi suçlu hissetmediğim bir süreçte, kolaylıkla hayatımdan çıktı… Çok keyifli bir farkındalık ve dönüşüm deneyimiydi.

Hande

İrem’le yıllar önce tanışmış olsak da bundan birkaç ay yollarımız tekrar kesişti. Bu yeniden bir araya gelişin hayatımda bu denli kalıcı etkiler ve değişiklikler yaratacağını tabi bilemezdim. Uzun yıllardır asla vazgeçemediğim bağımlılıklarım vardı. Çekirdek, cips, makarna, fıstık ve bunlar gibi vücudumda gereğinden fazla ağırlıklara ve aynaya baktığımda mutsuzluklara neden olan. Bir gün dedim ki yeter, artık kontrolü ele almam lazım. Ve alamadım:)) defalarca demedim alamadım. Sonunda İrem ile bir araya geldik ve Kendini İrem’in ellerine bırakırım. Önce alışkanlıklarımı analiz ettik sonra hayallerimi irdeledik. Ben neden kilo vermek istiyordum? Haftalık hatta günlük yemek düzeni, nefis tarif destekleri, her saniye sorularıma ve zor anlarıma derman olan yakın bir dost ve hiç yok olmayan bir motivasyon ile 3 ayda yaklaşık 10 yıldır bir türlü gitmeyen bir şeyler gitti bedenimden. Sadece fiziksel değil tamamen zihinsel bir değişim yaşadım. Sporla beraber tüm düzenimi ve alışkanlıklarımı değiştirdik. Aç kalmadan, sıkılmadan, inanarak ve öğrenerek. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum İrem’e. Bu minik dokunuşu yapıp bende kocaman bir mutluluk yarattığı için:) 

Ceren

İyisiyle kötüsüyle hayat devam ediyor, güzel günler olduğu gibi zorlu sınavlardan geçiyoruz. İşte tam da böyle zamanlarda herkesin hayatına bir “İrem” gerekli… Ruhumdan, beslenmeme, psikolojimden sağlığıma her şeyiyle bana iyi gelen insan iyi ki varsın!

Nihal

46 yaşımdan sonra bana düzenli egzersiz yapma alışkanlığı kazandıran; somon balığı, yulaf ve avokadoyu sevdiren tatlı kadın.

Gülbin

Bana kalırsa çokça sabır, içtenlik, Güleryüz, ikna yeteneği ve takip gerektiren bir iş. İrem bunu çok iyi yapıyor. Her an yardıma hazır olduğunu bilmek çok motive edici. Başaramamak gibi bir şey söz konusu değil.

Nilüfer

İrem’in damak tadıma, günlük rutinime uygun kişiselleştirilmiş yemek tarifleri hayat kalitemi artırdı. Hem pratik ve sağlıklı hem de leziz bir beslenme şeklinin mümkün olduğunu bana öğretti.